Are you only doing one year?
How many years is yours? Being vet nursing it would be quite expensive for all the practical stuff.
I am lucky where I am because we don't have to buy big text books. Just have 'readings' for each class that are between $6- 24 ish





Reply With Quote

2.3g a semester.





Shadows
and the occassional jaunt down to the Globe.
(before the Banana Bar)
before catching the bus home.


Bookmarks